Японсько-українська асоціація культурного обміну

Різноманітні заходи з культурного обміну

Щоденник культурного обміну

Подорожу Україною

Виступи

Щоденник виступів

Замовити виступ:

mail:info@nichiu.org

Банк кімоно

Зараз в Україні бум японської мови і кільтури.Особливо це стосується зачарування японським кімоно. Коли український студент приїздить на навчання до Японії, він заходить в магазин бажаючи купити кімоно і… ледь не втрачає свідомість.Очі вилазять на лоба від цих цін.І ми маємо дійсність, коли студенти повертаються на Батьківщину так і не купивши кімоно.Для студентів та працюючих що живуть в Україні купити кімоно це ще більш нездійсненна мрія.

І тому наша асоціація вирішила створити банк кімоно.Відправте будь-ласка старі кімоно (чоловічі та жіночі), що залежалися у ваших комодах нашій асоціації.Ми їх подаруємо українським студентам, що навчаються в Японії або студентам і працюючим, що вже повернулись в Україну.

Також, від студентів (або) працюючих, що отримали кімоно ми збираємо пожертви.Вся сума пожертв буде спрямована на підтримку людей, що постраждали від наслідків Чорнобильською катастрофи і перерахована відповідним лікарням та організаціям.

Також на території Японії та України будуть проводитися заходи де можна буде вдягнути кімоно для українських студентів та працюючих.

Окрім кімоно ми також приймаємо інструменти кендо, чайної церемонії, ікебани, каліграфії, папір для орігамі, словники та книжки з японської мови, мангу, ком пакт-диски, японські предмети повсякденного вжитку тощо.

Ми сподіваємося на вашу підтримку і розраховуємо на плідну співпрацю.

Голова Японсько-української асоціації культурного обміну,

Оно Мотохіро

Адреса на яку відправляти

Адресат:
Японсько-українська асоціація культурного обміну
Адреса:
Індекс 581-0013, префектура Осака, місто Яо, Ямамото-чьо мінамі 6-2-29
TEL/FAX:
072-926-5134 / 072-921-6893
Мобільний телефон:
080-3854-5101